Informácie o BIOquante®

Model BIOquant® NS

BIOquant® NS je zdravotnícka pomôcka, vyvinutá a patentovaná firmou Yalong Trade, s.r.o.

BIOquant® NS má patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnutý zdroj laserového svetla a správne nastavené rozmery optického vlákna.

Prístroj produkuje 650 nm laserového svetla z polovodičovej laserovej diódy.

 

Čo je BIOquant®

Čo je BIoquant?

BIOquant® je zdravotnícka pomôcka vyrábaná výrobcom Yalong Trade s.r.o. Od 4. 10. 2013 sme výrobcom so sídlom v SR. Sme OBL výrobcom zdravotníckych pomôcok triedy IIa BIOquant® N a BIOquant® PROFI, ktoré boli riadne zaregistrované Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv 7. 10. 2013. Ako slovenský výrobca sme uvedení v európskej databanke EUDAMED.

Viac info

Ucinky

Účinky

Účinky BIOquantu

V tejto časti nájdete len niekoľko tých hlavných účinkov BIOquantu na zdravie.

Viac info

Kontraindikacie

Kontraindikácie a intolerancie

Kontraindikácie BIOquantu

Používanie prístroja je kontraindikované pri stavoch spojených s krvácaním (hemoragické stavy), pri aktívnych nádorových ochoreniach v procese onkologickej liečby. Nemôžu ho používať tehotné ženy a pacienti so zníženou zrážanlivosťou krvi.

Viac info

Kniha

Kniha o BIOquante a laserovom ožarovaní krvi

Kniha o BIOquante

Pripravili sme novú knihu o BIOquante na základe skúseností zo sveta a našej dokumentácie, aby sme vám priniesli komplexný prehľad a vysvetlenia pre pochopenie metódy laserového ožarovania krvi a účinkov našich zdravotníckych pomôcok. Aby sme ju mohli spracovať čo najlepšie, navštívili sme viacero laserových kongresov, kde sa problematike venujú najlepší odborníci zo sveta.

Viac info

Ako vám pomôže

Ako vám BIOquant® pomôže

Prekonali ste srdcový infarkt? Mozgovú príhodu? Máte cukrovku v pokročilom štádiu? Potom je BIOquant® účinná alternatíva bez vedľajších účinkov.

BIOquant® je určený pre celú rodinu, pre zdravých aj chorých, mladých aj starých. Odporúčame ho každému pre lepší a kvalitnejší život, je vhodný na domáce použitie, ako aj použitie v nemocniciach a liečebných centrách. 

Viac info

Metódy laserového ožarovania krvi

Intranazálna metóda

Je spôsob laserovej terapie s aplikáciou do nosovej dutiny. Je známa len približne 15 rokov a rozširuje sa do celého sveta. Stala sa veľmi obľúbenou vďaka jej neinvazívnosti a neobmedzenému počtu aplikácií. Je vhodná na použitie v nemocniciach, v liečebných centrách, ale najvhodnejšia je na domáce použitie. Svetlo pri aplikácii neprechádza bariérou akou je pokožka s obsahom pigmentov najmä melanínu, smeruje smerom k mozgu a ožaruje sa nielen krv ale aj nervové zakončenia v ožarovanej oblasti. BIOquant N a BIOquant Profi využívajú práve túto metódu.

Viac info

Cholesterol a triglyceridy

Prečo mám zvýšenú hladinu cholesterolu? Čo mi teraz hrozí? Akému jedlu sa mám vyhýbať?

Ak ste práve prešli cez preventívnu prehliadku a doktor vám oznámil zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi, nerobte hneď paniku. Nemusí to byť začiatok hypertenzie, alebo dokonca infarktu, ale len upozornenie, že vo vašom živote musíte niečo zmeniť.

 

Viac info

Doplnky ku BIOquantu

Doplnky ku BIOquantu BIOquant Aminokomplex DSC 1760 Novinkou na trhu je BIOquant amino komplex. Výživový doplnok bol zostavený na posilnenie a urýchlenie účinkov BIOquant TM laserového prístroja na ožarovanie krvi...

Viac info

Cena

Cena Cena je jednotná pre všetky krajiny. Cena dopravy pre všetky krajiny je 50,00 EUR, doprava vrámci Slovenska a Česka je zdarma. V prípade kúpnej zmluvy na...

Viac info

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info