Ako používať BIOquant®

Ako používať BIOquant

BIOquant® môžete používať, keď ste chorí aj keď ste zdraví, teda na liečbu alebo aj ako prevenciu, s výnimkou kontraindikácií, preto im venujte pozornosť pred prvým použitím prístroja.

Liečba a prevencia ochorení s BIOquantom

BIOquant® bol vyvinutý najmä na liečbu a prevenciu srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení, ale vplyv ožarovania krvi laserom je taký, že efekty a zlepšenia sa prejavujú svojimi účinkami vo veľkom spektre chorôb. O pozitívnych efektoch používania prístroja sa dozviete v časti Účinky.

Použitie zdravotníckej pomôcky na prevenciu a celkové zlepšenie zdravotného stavu:

- Používajte BIOquant® podľa návodu pri intenzite 3 - 5mW 1x alebo 2x denne počas 30 minút. 
Jeden cyklus by mal trvať 3 mesiace (minimálne však 14 dní).

Použitie zdravotníckej pomôcky na liečbu srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení:

- Používajte BIOquant® podľa návodu pri intenzite 3 - 5mW 1x alebo 2x denne počas 30 minút. Jeden cyklus by mal trvať 3 mesiace. Doba adaptácie v tomto prípade trvá dlhšie ako pri prevencii ochorení. Pri použití zdravotníckej pomôcky na liečbu srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení v zdravotníckom zariadení pod dohľadom lekára sa doba adaptácie môže skrátiť. Postupujte podľa návodu na použitie.

- Maximálny počet povolených aplikácií sú dve aplikácie denne s výkonom 5mW, každá aplikácia by mala trvať 30 minút. Po liečbe v trvaní troch mesiacov pokračujte podľa inštrukcií v návode na použitie, čo stabilizuje a udrží váš zlepšený zdravotný stav.

Úplné, podrobné a veľmi detailné informácie o BIOquante aj so štúdiami a skúsenosťami lekárov a pacientov nájdete na stránke bioquant.sk.

BioquantProfi aplikacia Bioquant aplikacia bioquant ns pouzitie1 laser applicator infrrared

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info