Čo je BIOquant®

Čo je BIOquant?

banner NS195x350

BIOquant NS

BIOquant® je zdravotnícka pomôcka vyrábaná výrobcom Yalong Trade s.r.o. Najnovší model je BIOquant NS (viď na obrázku), ktorý má viaceré funkcie.

Prvý model BIOqantu®

Prvý model s názvom BIOquant® je zdravotnícka pomôcka registrovaná v Nemecku a evidovaná na Slovensku v ŠÚKL (Štátny ústav kontroly liečiv v Bratislave). BIOquant® bol testovaný dlhé roky lekármi a jeho liečebné efekty sú potvrdené skúsenosťami a klinickými štúdiami zo sveta aj zo Slovenska. Jeho predaj prebieha v EÚ od roku 2008 a predalo sa približne 10 tisíc kusov prístroja do celého sveta. Prístroj je vybavený patentovaným nosovým aplikátorom s veľkým priemerom optiky, za účelom zníženia koncentrácie energie na výstupe z aplikátora pri zachovaní výkonu svetla z prístroja a vytvorenie viacero druhov organizácie a vlastností svetla. Svetlo z optiky prístroja vytvára špecifický obraz a nie je to len lineárne polarizované svetlo.

Výskumy laserového ožarovania krvi trvajú už viac ako 30 rokov a BIOquant® predstavuje unikátny prístroj kombinujúci vysokú účinnosť laserového ožarovania krvi s jednoduchosťou metódy vnútronosovej aplikácie s najvyššou možnou efektívnosťou. Je založený na laserovom svetle, ktoré ožaruje nosnú dutinu, podlebečnú oblasť a nervové zakončenia v tejto oblasti. Efektívnosť metodiky BIOquantu® je porovnateľná s vnútrožilovým ožarovaním krvi, ale svojou neinvazívnosťou umožňuje oveľa viac aplikácií, a tým má aj oveľa väčší efekt na krv a jej komponenty.

BIOquant® N a BIOquant® PROFI

BIOquant® N a BIOquant® PROFI sú nové modely s novými funkciami.

BIOquant® N je určený na intranazálne aplikácie s možnosťou použitia dvoch nosových aplikátorov súčasne. BIOquant® PROFI, okrem rovnakej funkcie ako má BIOquant® N, má aj 10 laserových diód v telese prístroja na ožarovanie zápästia ľavej ruky, a tým aj krvi prúdiacej v cievach zápästia. 10 diód je použitých preto, aby sa maximalizoval účinok laserového svetla na krv.

Dôvody výberu nosovej dutiny ako vhodného miesta pre ožarovanie laserovým svetlom: V nosovej dutine je veľké množstvo ciev s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Počas doby aplikácie sa laserovým svetlom ožiari celý objem krvi cirkulujúcej v tele.

Dôvody výberu zápästia pre ožarovanie krvi laserovým svetlom: Na zápästí sa nachádza radiálna tepna (arteria radialis) a viacero ďalších dôležitých ciev. Tepnami prúdi krv do ruky a žilami sa vracia späť práve oblasťou zápästia z vnútornej strany ruky.

Podali sme dva nové patenty na vylepšenie vlastností svetla a po ich prijatí sa riešenia zapracujú do ďalších modelov prístrojov, nakoľko práve liečivé svetlo z týchto prístrojov je to najdôležitejšie.

BIOquant NS:

Pracovali sme  2 roky na jeho zdokonaľovaní. Je to laser do nosa avšak na rozdiel od predchádzajúcich laserov máme ako jediný na svete v našom prístroji voliteľné frekvencie, jeden aplikátor s červeným laserovým aplikátorom a jeden aplikátor s infračerveným svetlom. Najviac informácií môžete získať z návodu na použitie, ktorý doporučujeme rešpektovať všetkým užívateľom. Je to úplnou novinkou, ktorá vám pomôž pri liečbe srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení.

BIOquant® je...

Prístroj je určený na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Prístroj zlepšuje viskozitu krvi a profil lipidov, kardiovaskulárne a cerebrovaskulárne ochorenia v spojení so zlepšeniami reologických vlastností krvi. Prístroj je možné využívať na preventívne a liečebné účely v zdravotníckych zariadeniach ako aj v domácom prostredí. Využitie prístroja na účely prevencie rozvoja ochorení (profylaxie) a na liečbu je možné len za podmienok presného dodržania inštrukcií v návode na použitie.

‣ registrované medicínske zariadenie podľa 93/42/EEC ai.
‣ zariadenie založené na červenom laserovom svetle vlnovej dĺžky 650nm
‣ ožaruje nosovú dutinu a podlebečnú oblasť alebo oblasť vnútorného zápästia ľavej ruky (len PROFI prístroj)
‣ ožaruje krv cirkulujúcu v cievach v tejto oblasti
‣ ožaruje nervové zakončenia v tejto oblasti
‣ vhodný ako liečba aj prevencia
‣ určený pre celú rodinu, pre zdravých aj chorých, mladých aj starých
‣ neinvazívny, vhodný pre domáce použitie, ale aj použitie v nemocniciach
‣ certifikovaný medicínsky prístroj
‣ predmetom rozsiahlych klinických štúdií

Certifikáty a klinické štúdie:

Certifikáty, dokumentácia, klinické hodnotenie a klinické štúdie sú dostupné na vyžiadanie v centrále spoločnosti.

Úplné, podrobné a veľmi detailné informácie o BIOquante aj so štúdiami a skúsenosťami lekárov a pacientov nájdete na stránke bioquant.sk. Vyhradzujeme si právo vykonávania zmien v súlade s aktuálnym stavom dokumentácie a skúsenosťami zákazníkov a užívateľov.

BioquantProfi PaddedImage400400FFFFFF BQ NS PRISLUSENSTVO 1920 P BioquantN bioquant detail 1 BioquantProfi aplikacia bioquant ns pouzitie1

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info