Doplnky ku BIOquantu

Doplnky ku BIOquantu

BIOquant Aminokomplex

DSC 1760Novinkou na trhu je BIOquant amino komplex. Výživový doplnok bol zostavený na posilnenie a urýchlenie účinkov BIOquant TM laserového prístroja na ožarovanie krvi najmä pri zvýšenom krvnom tlaku.  Prístroj BIOquant sa stará o zlepšenie vlastností krvi a BIOquant komplex zase pôsobí na uvoľnenie cievnych stien – tzv. vazodilatáciu. 

Hlavnou úlohou tohto doplnku je zlepšiť vazodilatáciu ciev (roztiahnuť cievy), dodať bunkám, orgánom a tkanivám viacej kyslíka a nakoniec aj energie a efektívne odstraňovať odpadové látky. Ak sa toto dosiahne, prinesie to pozitívne účinky nie len na cievny systém a krvný tlak, ale aj na imunitu, pečeň, mozog a všetky orgány, ktoré môžu profitovať z dostatku kyslíka a zlepšeného prekrvenia. Hlavným efektom tohto  doplnku je uvoľnenie ciev. Najviac sa tomu poteší vaše srdce, ktorému ubudne časť námahy, ktorú sústavne zo seba vydáva, poklesne tlak krvi a postupne sa normalizuje.  

4 dôležité aminokyseliny v BIOquant amino komplexe:

  •       Acetyl L-karnitín
  •       L-citrulín malát
  •       L-arginín
  •       L-ornitín

BIOquant Kolagén Komplex

DSC 1756BIOquant kolagénový komplex slúži na dodávanie kolagénu, ktorý je obvykle nedostatkovou zložkou v našom tele  ( z dôvodu prekyslenia, ktoré postihuje na prvom mieste práve kolagén).

Je to kombinácia 7 látok pre starostlivosť o kĺby a pohybovú sústavu. Je vhodný pre ľudí so zvýšenou pohybovou záťažou, alebo pre ľudí, ktorí potrebujú maximaĺnu starostlivosť o kolenné a bedrové kĺby, kĺby chrbtice a malých kĺbov rúk.

Je vhodní pre ľudí nad 15 rokov.

Kolagén Komplex pomáha pri:

  • na zlepšenie pružnosti a  elasticity ciev
  • na zlepšenie pohyblivosti a výživy kĺbov
  • na zlepšenie elasticity a vzhľadu pokožky a všetkých tkanív ktoré obsahujú kolagén
  • pomahá dodávať kolagén cievnemu a pohybovému sytému

Serapeptáza

serrapeptaza strong 120 000 iu x 90 kpsSerapeptáza je enzým, ktorý sa teší obľube už niekoľko rokov. Je to enzým, ktorý dokáže odstrániť zápal rôznyh foriem, rozpúšťa jazvy a iné odumreté tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, arteriálny plak atď. Lekári v Ázií predpisujú serapeptázu ako liek už viac ako 30 rokov na liečbu rôznych zápalov. V Európe a v Severnej Amerike sa serapeptáza nepovažuje za liek, ale za výživový doplnok.

Serapeptáza a srdcovocievne ochorenia

Serapeptáza rozpúšťa plak, ktorý sa nachádza na vnútornej strane ciev. Tento plak je tvorený nánosmi rôznych látok ako tuk, cholesterol, bunkový odpad, biele krvinky, vápnik, fibrín atď. Čím sa hromadí viacej plaku, tým je sťažený prietok krvi a tým je väčšie riziko upchatia cievy, alebo odtrhnutia časti nánosov, ktoré vytvoria krvnú zrazeninu a zablokujú cievu. Serapeptáza pomáha rozpúšťať plak, ale zároveň lieči zápal, ktorý vzniká na cievach, kde sa hromadí plak.

Serapeptáza a bronchitída vrátane chronickej bronchitídy

Serepaptáza rozpúšťa hlien a tým znižuje chronický kašeľ a vykašliavanie hlienu. Tým zlepšuje pribeh bronchitídy, prečisťuje dýchací systém a pomáha ho liečiť.

Serapeptáza a bolesť

Serepeptáza sa považuje za enzým, ktorý dokáže kontrolovať bolesť. Blokuje uvoľňovanie bolesť-zapríčiňujúcich komponentov zo zapálených tkanív. Pomáha pri odstraňovaní bolesti a liečbe zápalov, ochorení ako výrony, športové zranenia, natrhnutý ligament, post-operačná bolesť a edémy teda opuchy.

Serapeptáza a jazvy ako aj iné odumreté tkanivá

Všetky typy jaziev sa zjemnia a odstráni sa odumreté tkanivo okolo nich. Pri jazvách je potrebná konzumácia minimálne 3 mesiace každý deň. Serapeptáza rozpúšťa fibrín, čo je vlastne komponent jaziev. 

Serapeptáza a syndróm dráždivého čreva

Tento syndróm spôsobuje zápal v tráviacom trakte. Serapeptáza odstraňuje zápal a rozpúšťa staré, mŕtve tkanivá v tráviacom trakte.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info