Kniha o BIOquante a laserovom ožarovaní krvi

Kniha o BIOquante

Pripravili sme novú knihu o BIOquante na základe skúseností zo sveta a našej dokumentácie, aby sme vám priniesli komplexný prehľad a vysvetlenia pre pochopenie metódy laserového ožarovania krvi a účinkov našich zdravotníckych pomôcok. Aby sme ju mohli spracovať čo najlepšie, navštívili sme viacero laserových kongresov, kde sa problematike venujú najlepší odborníci zo sveta.

Kniha je k dispozícii v našom e-shope.

Táto kniha sumarizuje informácie zo sveta v oblasti laserov a ich svetla, ožarovania krvi laserom a analyzuje prístroj BIOquant®.

Názov: "BIOquant® polovodičová laserová terapia"

Úlohou knihy je:

  • objasniť, ako metóda funguje,
  • vysvetliť, prečo zaberá na veľké množstvo diagnóz,
  • priblížiť mechanizmy účinku a efektívnosť pozorovanú vo svete.

Je určená pre všetkých, ktorí BIOquant® už používajú alebo by chceli používať a chcú zistiť možnosti jeho využitia. Lekári môžu BIOquant® používať aj intenzívnejšie ako užívatelia, ktorí nie sú pod lekárskym dohľadom, podľa návodu na použitie.

Spôsob použitia BIOquantu a jeho aplikácia cez nosovú dutinu dáva predpoklad zlepšenia stavu organizmu človeka upravením vlastností krvi, čo vedie následne k zlepšeniu zdravotného stavu všetkých orgánov ľudského tela, spomaleniu procesu rozvíjajúcich sa ochorení, zlepšeniu priebehu ochorení, stabilizácii ochorení a kvyliečeniu ochorení.

 

Kniha

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info