Krv je zrkadlom zdravia

Chceme byť zdraví, silní, mladí, ale stále na nás útočia nejaké choroby. Ako naše telo chrániť a ako si udržať dlhodobé zdravie?

Keď sme chorí, ideme k lekárovi a ako prvé nariadi krvné testy podľa toho, aké máme symptómy. Tie nám ukážu hodnoty červených krviniek, bielych krviniek a ich podskupiny ako lymfocyty, neutrocyty, makrofágy, potom glukóza, hemoglobín, cholesterol, triglyceridy, hodnoty imunoglobulínov, ale aj vitamínov a mnohých ďalších komponentov.

Krv je zrkadlom zdravia

blood

Krv sa skladá zo 4 hlavných komponentov: krvná plazma, červené krvinky, biele krvinky a krvné doštičky.

Funkcie krvi:

  • Prenáša výživu a kyslík do pľúc a tkanív
  • Prenáša bunky a protilátky, ktoré bojujú s infekciami
  • Prináša odpad do obličiek a pečeni, ktoré filtrujú a čistia krv
  • Reguluje telesnú teplotu

Krv preteká cez žily, tepny a kapiláry do celého tela. Predstavte si, že krv nie je zdravá (vykazuje niektoré hodnoty, ktoré nie sú v norme) a takto prúdi ku všetkým orgánom. Alebo ešte lepšie, predstavte si tenké vodovodné potrubie (tenké asi ako naše cievy), ktorým preteká voda, ktorá obsahuje vodný kameň. Čím viacej vody potrubím pretečie, tým viacej sa zanáša a upcháva. To isté sa deje s krvou. Ak krv obsahuje nadmerné hodnoty cholesterolu, tukov, glukózy, kyseliny močovej atď. toto všetko sa usádza na stenách ciev, ale aj v orgánoch a spôsobuje ďalšie ochorenia.

Ak máte dlhodobo zvýšenú hadinu glokózy v krvi, cukrovka vám môže spôsobiť retinopatiu, otvorené diabetické rany a rôzne iné ochorenia, pretože nadmerné množstvo glukózy sa dostáva cez krv ku orgánom a poškodzuje ich.

Ak máte napríklad dlhodobo zvýšený cholesterol a triglyceridy (tuky), tie kolujú v krvi ku všetkým orgánom a usádzajú sa na stenách ciev, ale aj napríklad v pečeni a dochádza k stukovateniu pečene.

Už ste pochopili, prečo je krv zrkadlom zdravia? Krv prúdi ku každej jednej bunke, každému tkanivu, orgánu a to je dôvod, prečo sa musíme starať o našu krv.

BIOquant a krv

Zdravotnícka pomôcka BIOquant je prístroj, ktorý upravuje krvnú reológiu. To znamená, že jeho aplikovaním a dennodenným používaním dochádza k zlepšeniam vlastností krvi a následne aj k regenerácií ciev, tkanív a orgánov. BIOquant aktivuje v krvi enzýmy, ktoré rozpúšťajú nánosy na stenách ciev a tým zlepšujú ich priechodnosť a elasticitu. A nie len to. BIOquant dokáže zlepšiť schopnosť červených krviniek prenášať kyslík a odnášať oxid uhličitý a tým zlepšuje okysličovanie a výživu celého tela a všetkých buniek. Takisto naopak zlepšuje odnos odpadových látok, ktoré by sa mohli niekde usadiť a spustiť niektoré ochorenia. BIOquant aktivuje imunitu, tým že stimuluje činnosť bielych krviniek a hlavne makrofágov. BIOquant znižuje LDL cholesterol a zvyšuje HDL cholesterol, ktorý naše telo potrebuje pri regenerácií tkanív. Okrem toho znižuje glukózu a pomáha pacientom s cukrovkou. Všetky tieto účinky sa dejú cez krvi. Tým, že BIOquant účinkuje priamo na krv, prináša to množstvo sekundárnych pozitívny reakcíí na celé telo a spúšťa liečbu mnohých ochorení.

Prečo Bioquant používať pravidelne?

V tele prúdi asi 4,5 litra krvi.  Každá červená krvinka žije asi 120 dní a za ten čas obehne zo srdca cez telo asi 170 krát. Každú minútu odovzdá krv vášmu telu 250ml kyslíka. BIOquant ovplyvňuje červené krvinky, oddeľuje ich od seba, keď sú spojené lipido-proteínovými väzbámi a tým zlepšuje ich okysličenie. Takto okysličené krvinky putujú do celého tela. Avšak po 120 dňoch zanikajú a nahrádzajú ich nové. Preto je dôležité používať BIOquant pravidelne.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info