Plak

plak v cievach

Plak

Vzniká všade v tele a ak sa telo nevie zbavovať odpadov, tak sa uskladňuje v medzibunkových priestoroch a neskôr aj v samotných bunkách. Niekomu sa plak, vždy v inej forme, podľa miesta, ukladá v mozgu a nervových bunkách, inému v bruchu alebo v cievach. Vždy existuje predispozícia na určité miesto, kde sa odpad ukladá, ak ho telo nestíha odstraňovať či už v dôsledku zhoršeného stavu krvi, alebo funkcie niektorých orgánov. Často je s viazaním odpadu spojená aj tvorba tukových zásob alebo viazanie veľkého množ- stva vody. Pokiaľ sa začne s upratovaním v tele, napr. aj používaním prístroja BIOquant, vždy to prináša uvoľňovanie tohto odpadu. Preto je potrebná aj dostatočná hydratácia organizmu čistou vodou, najlepšie bez bubliniek, a preto vždy pred zlepšením stavu BIOquantom prichádza zhoršenie stavu.

Napríklad pri Alzeheimerovej chorobe – plak sa vytvára medzi nervový- mi bunkami . Obsahuje zásoby proteínových fragmentov a beta amyloidov. Tangles sú poskrúcané vlákna proteínu nazývaného TAU. Tangles sa formujú vnútri umierajúcich buniek. So starnutím plaky a Tangles pribúdajú a 15 majú tendenciu predvídateľne sa formovať. Tento proces začína v oblastiach dôležitých pre učenie a pamäť a potom sa rozširuje do iných oblastí. Plak sa môže kumulovať v pečeni, mozgu, cievach či iných orgánoch. A mnohé choroby s tým súvisia.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info