Hemokoagulácia u tehotných žien

Popis: Zlepšenie hemokoagulačných parametrov u tehotných žien užívajúcich vnútronosový laser je štatisticky významné 

Cieľ: Zistiť vplyv nízkoenergetického polovodičového laserového ožarovania krvi nosovej dutiny na hemokoagulačné parameter zdravých tehotných žien v čase pôrodu.

Metóda: Nízkoenergetický polovodičový laser bol použitý u 126 zdravých tehotných žien v termíne a 123 zdravých mladých slobodných žien. Plazma protrombínový čas (PT), aktivovaný parciálny tromboplastínový čas (APTT), trombínový čas (TT) a hladiny fibrinogénu boli skúmané pomocou transmisívnej turbidimetrie po liečbe.

Výsledky: PT, APTT a TT hladiny boli výrazne znížené, zatiaľ čo hladina fibrinogénu sa výrazne zvýšila u zdravých tehotných žien pred laserovou terapiou v porovnaní s tými, v kontrolnej skupine (p <0,01). Po intranazálnej laserovej terapii, tieto parameter sa výrazne zlepšili u zdravých tehotných žien (p <0,05), aj keď tam boli rozdiely u pacientov z kontrolnej skupiny.

Záver: Nízkoenergetické polovodičové intranazánlne lasery na ožarovanie krvi môžu účinne zlepšiť vysoký krvný koagulačný stav u zdravých tehotných žien v čase pôrodu.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info