Hyperviskozita a hyperlipidémia (Klinická štúdia zo sveta)

Názov: Štúdia s pacientmi so srdcovo-cievnymi a mozgovo-cievnymi ochoreniami s výskytom syndrómu hyperviskozity či hyperlipidémie.

Vzorka: Bolo použitých najmenej 30 pacientov v každej nemocnici, bez vekového obmedzenia či druhu pohlavia.

Liečebná metóda: Pacienti nosili zariadenie diódovej laserovej terapie na ľavom zápästí pričom laserový výstup bol umiestnený priamo na vencovú tepnu a potom sa ožarovala.

Frekvencia: raz denne

Trvanie: 20-30 minút

Dĺžka liečebnej kúry: 30krát

Neprianivé účinky: Nikto nepociťoval nepriaznivé účinky počas liečebného kurzu.

Výsledok: V klinickej štúdií, 75 pacientov so syndrómom hyperviskozity (srdcový infarkt: 40, choroby koronárnej tepny: 15, vysoký tlak: 10, cukrovka: 10) akceptovali laserovú liečbu a dosiahli uspokojivé liečebné efekty.

Záver:

  • Je množstvo faktorov, ktoré ovplyvňujú krvnú viskozitu: zvýšenie hladiny fibrinogénu a množstvo zhustených červených krvných buniek, zníženie transformačnej schopnosti červených buniek, zhlukovanie krvných doštičiek, čo môže zvyšovať krvnú viskozitu, znížený tok krvi, ktorý vedie k čiastkovému slabému okysličeniu a k ischémií niektorých orgánov atď. Klinická štúdia ukázala, že krvná viskozita pacientov, hladina fibrinogénu a krvných lipidov sa znížili po prvom kurze laserového liečenia.
  • Laserové ožarovanie krvi preukazuje pozitívny účinok na viskozitu krvi, hodnoty cholesterolu a triglyceridov a zlepšenie funkcie antioxidačného systému organizmu / nárast aktivity enzýmu SOD. Taktiež testy hemoreológie preukázali signifikantné zlepšenia po aplikáciách transkutánneho laserového ožarovania krvi.
  • Zhrnutie je na základe množstva dostupných údajov, že laserové ožarovanie krvi lasermi s vlnovou dĺžkou 500-800nm poskytuje dobrý terapeutický efekt na zvýšenú krvnú viskozitu, hypertenziu, hyperlipidímiu, diabetes a cievne ochorenia a či už vnútrožilovo alebo transkutánne môže priaznivo ovplyvniť mikrocirkuláciu krvi. 

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info