Migrény a mozgové bloky (Klinická štúdia)

Štúdia na migrény a mozgové bloky s BIOquantom

(prvý model BIOquantu, prístroj predávaný v EU od r. 2008, predaných 15 000ks, neskôr bol nahradený BIOquantom N a BIOquantom Profi)

Vzorka:

 1. Migréna (maximálny stupeň) 23 prípadov, pričom 11 prípadov sa sťažovalo na ľavý mozog, 8 na pravý mozog a 4 na oba. 12 pacientov boli muži a 11 boli ženy, vek od 15-70 rokov s priemerom 45±18 rokov. Priebeh ich choroby bol 0.5~51 rokov. Nemali žiadne pozitívne fyzické znaky počas vyšetrenia nervového systému a rovnaké výsledky boli preukázané na CT a MRI. Počas jedného mesiaca, pacienti nebrali žiadne lieky na liečbu kardio-vaskulárnych chorôb /srdcovo-cievnych chorôb/.
 2. 10 pacientov skúmaných, čo trpeli mozgovým blokom, podľa diagnostických štandardov založených na konferencii Štvrtá Národná Srdcovo-cievna Konferencia z Apríla 1996. Spomedzi všetkých pacientov, 4 boli muži a 6 boli ženy, vek 48~80 rokov, primerný vek 69±10 rokov. Trvanie choroby bolo približne 2~12 mesiacov, čo bolo preukázané na CT a MRI. V 4 prípadoch to bolo viditeľné v pravom bazálnom(spodnom) gangliu, 3 prípady v ľavom a 3 ďalšie prípady trpeli viacnásobnými srdcovými infarktmi.

Záver: SPECT techniky priniesli špeciálne hodnoty:

 • Preukázanie liečenia ožarovaním nosovej dutiny laserom s nízkou energiou. SPECT jasne ukázal prekrvenie mozgu a fungovanie mozgu počas ožiarenia nosnej dutiny laserom s nízkou energiou.
 • Počas výskumu bolo dokázané, že liečba nemá nepriaznivé účinky na ľudské telo. Výskum bol robený na ľudskom tele pod fyziologickými a patologickými okolnosťami a nie na zvieratách.
 • Kvantifikovanie dát snímkov pred, po a počas ožarovania laserom s nízkou energiou. Využitie softwaru, ktorý je schopný čítať dáta ako aj BFCR% matematický model a fyziologicko-matematický model na kvantifikovanie obrovských dát snímkov počas, pred a po ožarovania laserom s nízkou energiou a ktorý objektívne ohodnotil klinické výsledky laserovej terapie na liečenie srdcovo-cievnych chorôb.
 • Význam polovodičovej laserovej terapie BIoquant na oblasti hemikránia bol potvrdený. Počas 30 minútového ožarovania ohnisko Ld sa značne zväčšilo ako pred liečbou ohnisko Lb (t=3.63,P<0.001), BFCR% opačného zrkadlového Ld tiež narástlo vyššie ako pred liečbou, so zaznačenými hodnotami (t=2.89, P<0.001). BFCR% 32/35 ohnísk počas ožiarenia bol väčší ako 10%, čo aj viedlo k zlepšeniu symptómov bolestí hlavy s úspešnosťou 91.43%. Výsledky ukázali, že liečba ožarovaním nosovej dutiny laserom s nízkou energiou zlepšuje prekrvenie mozgu ako aj zlepšuje 12 prekrvenie u pacientov trpiacich migrénami a zlepšuje funkcie mozgu.
 • Význam/hodnotnosť liečenia srdcovo-cievnych blokov použitím polovodičovej laserovej terapie bol potvrdený. Počas 30 minútového ožiarenia, hodnoty Ld 10tich pacientov boli oveľa vyššie ako pred liečbou Lb(t=3.49, P<0.001). BFCR% ohnísk boli oveľa vyššie ako zrkadlových ohnísk, so značnými rozdielmi (t=4.28, P<0.001). BFCR% 14/16 ohnísk počas ožarovania boli väčšie o 10%, s úspešnosťou 87.5%. Výsledok ukázal, že ožarovanie nosnej dutiny laserom s nízkou energiou zlepšuje prekrvenie mozgu, zlepšuje funkcie mozgu, zvyšuje okysličenie mozgu, stimuluje mozgové aktivity a metabolizmus v mozgových bunkách a zvyšuje schopnosť poškodených buniek rehabilitovať sa.

Výhody používania BIOquantu: 

 • Žiadna trauma. Použitie do nosovej dutiny, ktoré je také jednoduché a ľahké.
 • Každý používa svoj aplikátor do nosa a preto nehrozí žiadne riziko infekcie. Počas výskumu nedošlo k žiadným infekciám.
 • Prenosný. Prístroj je malý a môže byť používaný kdekoľvek.
 • Jednoduché používanie ho robí vhodným na použitie v domácnostiach ako aj v nemocniciach.
 • Vysoká kvalita. Počas výskumu, neboli preukázané žiadne problémy s fungovaním prístroja.
 • Nízkonákladné ošetrovanie, ktoré by mohlo byť akceptované väčšinou pacientov.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info