Saturácia kyslíkom a zlepšenie okysličenia

Popis: Nárast dostupnosti kyslíka organizmu, predovšetkým ide o pokles oxyhemoglobínu vo venóznej krvi.

Zhrnutie: Popisujeme experimentálny dôkaz svetlom vyvolaných zmien v prenose spektra ľudskej venóznej krvi po ožiarení He-Ne laserom s nízkou intenzitou. Prenos spektra zriednej a nezriedenej heparinizovanej ľudskej krvi bol analyzovaný pred, počas a po laserovom ožarovaní. Analyzovali sme prenos spektra zriedenej a nezriedenej heparinizovanej ľudskej venóznej krvi 158 pacientov. Použítím nezriedenej krvi a vysoko citlivého spektofotometra sme pozorovali reprodukovateľnú variáciu krvného prenosu spektra 30%.  

1)Keď ožarujeme zriedenú krv, neevidujem žiadne zmeny v krvnom spektre. Keď ožarujeme nezriedenú krv, pozorujeme zmeny v krvnom prenose spektra v rozsahu 640-805nm. Tieto zmeny ukazujú na saturáciu kyslíka (nasýtenie). Znížená saturácia kyslíka vo venóznej krvi je stabilizovaná na 70-80% po 5-8 aplikáciách lasera. Znamená to, že laserové ožarovanie krvi He-Ne laserom dovoľuje, aby dodatočné množstvo kyslíka bolo zahrnuté a zapojené do výmenných procesov. Tieto zmeny sa ukázali, že závisia na relatívnej koncentrácie oxyhemoglobínu / hemoglobín a korelujú s kyslíkovou saturáciou.

2) Zmeny kyslíkovej saturácie vo venóznej krvi po 1-3 aplikáciách detekujú odhalenie jedincovej citlivosti na laserové ožarovanie krvi. Ak pacient je citlivý na laserové 21 ožarovanie krvi, potom po 1-3 aplikáciách, saturácia kyslíkom v žilovej krvi sa znižuje o 20% a viac a je stabilizovaná na úrovni cca 70-80% z pôvodného stavu. Táto nová úroveň nasýtenia kyslíkom sa udržuje stabilná niekoľko dní a potom sa pomaly vracia späť do pôvodnej v období 4-5 mesiacov.

Výsledok: Znamená to, že laserové ožarovanie krvi He-Ne laserom dovoľuje, aby dodatočné množstvo kyslíka bolo zahrnuté a zapojené do výmenných procesov.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info