Tinitus vnútorného ucha

Prednáška bola vedená špecialistom p. L. Wildenom z Nemecka, ktorý sa problematike ochorenia sluchových orgánov venuje viac ako 20 rokov a má za sebou 4000 úspešne vyliečených pacientov. Veľké množstvo populácie trpí na hučanie v ušiach, závraty, zhoršený sluch, nerovnováhu a iné problémy. Pripisujeme to najčastejšie stresu, vyčerpaniu organizmu, liekom, toxínom, alebo prepracovaniu. Podľa pána doktora 18 to nie je tak úplne pravda. Podľa neho v prevažnej väčšine prípadov ide o problém vnútorného ucha.

Všetky orgány majú stresové faktory. Pečeň je náchylná na alkohol, oči na svetlo, uši zase na hluk. Každý orgán nám vysiela varovné signály. Keď si natiahneme sval, pociťujeme bolesť, keď zjeme niečo ťažšie, rozbolí náš žlč- ník, keď prijímame príliš veľa hluku, rozbolí nás hlava a začne nám hučať v ušiach. Nemusí to byť zo stresu, ale z problémov vnútorného ucha a z nadmerného hluku, resp. z preťaženia sluchových orgánov. Sluch pracuje v každej sekunde nášho života a časti sluchových orgánov neustále kmitajú. Nemajú sa unaviť?

Uši sú stále v pohotovosti. Keď zavrieme oči, nič nevidíme. Keď chceme vidieť dozadu, musíme sa otočiť. Ale s ušami to je inak. Keď si ich zapcháme, aj tak pracujú. Počujeme zvuk všade okolo seba. Aj v noci keď spíme.

Na uši vplýva veľké množstvo negatívnych faktorov, keďže sluchové bunky sú neustále v pohybe. Môžu to byť zápaly, infekcie, stres, ale najsilnejší faktor je nadmerný hluk. Tieto faktory sa postupne hromadia a spôsobia tinitus ako aj iné zdravotné problémy. Musíme sa naučiť chrániť sluchové orgány.

Pán doktor Wilden veľmi úspešne používa laserovú terapiu vnútorného ucha s ďalšími podpornými metódami. Je potrebné odskúšať, ktorá intenzita je ideálna. Pre niekoho funguje 5 mW, pre niekoho vo vážnejšom stave je to už málo. Je potrebné striedať relax a liečbu. Laser jeden deň, druhý deň oddych, potom znova laser a znova oddych.

Počas liečby sa pacienti môžu sťažovať na zmeny. Všetko je len dôsledok liečby. Postupne budú lepšie počuť a sluchové orgány budú citlivejšie.

Laserovou liečbou dodávame sluchovým orgánom ATP energiu, ktorá je potrebná pri všetkých procesoch a oddych im dopraje čas, ktorý potrebujú k zotaveniu.

Celú metodiku plánujeme zaviesť do nášho programu, pripravíme lasery pre domáce použitie pri liečbe týchto ochorení podľa metódy pána doktora Wildena.

Diskusia Kingray: Pretože Dr. Wilden používa aj červený laser rovnako ako BIOquant, pokiaľ trpíte tinitom, môžete si BIOquant aplikovať aj v ušnej dutine. Aplikuje sa 1 hod. denne do oboch dierok na 5 mW. Nebojte sa, Dr. Wilden používa mnohonásobne vyššie dávky. Máme to už overené na pacientke s tinitom. Navyše proti tinitu bojuje aj laserové ožarovanie krvi cez nos. 19 Vidíme, aké sú lasery vynikajúce pri liečbe uší. BIOquant so svojím nadstavcom je na to ideálny. Dáte si dole nosovú klipsu, použite tenký aplikátor a môžete si svietiť priamo do ucha. Niektorým používateľom sa uľavilo po jednej aplikácii a niektorí potrebujú oveľa vyššie a dlhodobejšie pôsobenie.

V čase, keď je to možné a hlavne keď je zvýšený hluk, Dr. Wilden odporúča použitie štopľov do uší, aby si oddýchli. Nie však v noci počas spánku. Odporúča na min. 30 min denne.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info