Verejné fórum

Toto fórum vám ponúka verejnú diskusiu, kde sa môžete pýtať na čokoľvek ohľadne BIOquantu a liečby chorôb, o ktoré sa zaujímate. Budeme sa snažiť na vaše otázky odpovedať čo najskôr.

Kto bude odpovedať na vaše otázky?

  • náš špecialista z fyzikálneho hľadiska na laserové ožarovanie krvi na Slovensku, ktorý navštívil viacero medzinárodných kongresov o laseroch, laserovom ožarovaní krvi a laserových aplikáciách;
  • lekár, ktorý aplikuje laserové ožarovanie krvi v praxi;
  • spolupracujúci odborníci s firmou Yalong Trade, ORIN alebo Kingray.

Comments

kingray:

Dobrý deň,
Dobrý deň,

Vek nie je kontraindikáciou, BIOquant môžu používať aj deti. Prosím informujte nás o výsledku ak by ste BIOquant začali používať alebo budete chcieť poradiť. Migrény, ak súvisia so zhoršeným prekrvením mozgu a roztiahnutím ciev a následným tlakom na nervové bunky, čím spôsobujú bolesti, tak na túto príčinu BIOquant zaberá a môže pomôcť zlepšiť stav.
Yalong

S pozdravom
---------------------------------------------
František Kokoš
Yalong Trade s.r.o.
Kingray s.r.o.

bobo:

Dobrý deň chcem sa opýtať či je účinný a vhodný bioaquant aj pre dieťa 10 rokov, ktoré máva cca 1x mesačne migrénozne stavy. ďakujem

kingray:

Dobry den, ano moze, zlepsuje krvnu reologiu a to je prinosom pri odburavani imunokomplexov, ktore pri kazdom takomto ochoreni v organizme vznikaju. Doba vasho ochorenia by sa mala skratit a priebeh ochorenia zmiernit. Kingray s.r.o., Yalong Trade s.r.o.

kingray:

Dobry den, pristroj BIOquant N je certifikovany. Bude sa predavat aj pristroj BIOquant Profi tiez certifikovany. Vyrobcom je Yalong Trade s.r.o. Autorizovany distributor je firma Orin Slovakia s.r.o. Cena BIOquant N je vyssia o 57,00 EUR a BIOquant Profi predpokladame ze bude vyssia o 157,00 EUR. BIOquant N A PROFI predstavuju vyznamny posun v oblasti technologie, dizajnu a funkcii. BIOquant Profi je vybaveny aj funkciou ozarovania zapastia 10 diodami vykonom do 5mW. Yalong Trade s.r.o., Kingray s.r.o.

Vlado:

Můžete mi, prosím, sdělit jaký rozdíl je mezi přístroji BIOquant a BIOquand N? Zajímal by mne, alespoň přibližně i rozdíl cenový. Nevíte, zda firma ORIN Slovakia, s.r.o. , která tyto přístroje prodává, prodává přístroje certifikované?

peter77c:

zdravim vas,mal by som otazku ohladne na bioquant,či sa to moze pouzivat ked mám chripku

kingray:

Dobry den

Používa sa na stimuláciu mozgu hovori sa tomu fotobiomodulácia alebo na stimuláciu akupunkturnych bodov.

Ale v návode na použitie to neriešime lebo nejde zatiaľ o medicínsku aplikáciu.

Ak o tom chcete vediet viac, kludne mi zavolajte a vysvetlim. 0907 173 910
S pozdravom

---------------------------------------------
František Kokoš
Yalong Trade s.r.o.
Kingray s.r.o.

Jozef:

Dobrý deň. Prosím odpoveď, na čo sa používa prerušované osviecovanie bioqantom ?

kingray:

Dobrý deň,

0Hz je spojité svetlo a to sa používa na laserové ožarovanie krvi a preto to je v poriadku na intranazálne aplikácie určené na laserové ožarovanie krvi.
S pozdravom
---------------------------------------------
František Kokoš
Yalong Trade s.r.o.
Kingray s.r.o.

photofreak70:

Dobry den, zacinam pouzivat Bioquant. Mam skusenosti so starsou verziou. Teraz ak zvolim program P3 ukazuje na displeji frekvenciu 0. Ma to tak byt alebo mam nastavit manualne?
Dakujem,
Peter

comments powered by Disqus

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info